Víz-gáz-fűtésszerelő állás; 13,13€ bruttó/óra + 50€ Auslöse nettó/nap, biztosított szállás, hétfői kezdések

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Prestigework
phone_android
+421950654464
call
+36702362030
info@prestigework.eu

dns

language Nyelvtudás: haladó

euro_symbol Fizetés: 3100€ br./hó

Víz-gáz-fűtésszerelőket keresünk hosszútávú németországi munkavégzésre.

Kezdés: folytonos egész évben, minden hétfőn

Feladatok:

  • Kazánok és fűtőtestek beszerelése és üzembehelyezése
  • Minden, ami a fürdőszoba és a wc szanitér bekötéséhez és üzembehelyezéséhez tartozik
  • Szellőzőrendszerek, csőhálózatok szerelése
  • Önálló munkavégzés terv-és műszaki rajz alapján

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Munkatapasztalat min. 2-3 év
  • Német nyelv ismerete A2/B1-es szinten
  • Saját autó és B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fizetési feltételek: 13,13€ bruttó/óra + 50€ nettó Auslöse/nap
  • Munkáltató által megszervezett szállás a munkavégzés helyén ill. közelében
  • 25%-os túlóra pótlék
  • Lehetőség heti előlegfizetésre
  • Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
  • Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
  • Hazautazás turnusokban megoldható
  • Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

Amennyiben az állásajánlatunk felkeltette figyelmét német nyelvű önéletrajzaikat küldjék az info@prestigework.eu címre vagy hívjanak bennünket telefonszámjainkon: +36 702 362 030; + 421 950 654 464.