Villanyszerelő állás Németországban, 13-14€/óra + akár 26€ net./nap, szervezett szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Prestigework
phone_android
+421950654464
call
+36702362030
info@prestigework.eu

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 13,30-14,00€ /h

people Párokat vesznek fel?

Villanyszerelő pozíciók Németországban

Tapasztalt villanyszerelőket keresünk németországi hosszútávú munkavégzésre a munkáltató által biztosított és teljes mértekben fizetett szállással.

Munkavégzés helye: Németország

Kezdés: 2023. januárjától folyamatosan

Fő feladataik:

- Az épületek - lakóházak, intézmények, üzleti helyiségek, termelési helyiségek, ipari létesítmények - villanyszerelési munkái
- Teljes elektromos hálózat kiépítése
- Vezetékek csatlakoztatása az elosztókhoz és ipari eszközökhöz
- Kábelek telepítése és konnektorok, lámpák, esetleg áramelosztók bekötése

Követelmények:

- Befejezett szakirányú végzettség
- Munkatapasztalat: min. 2-3 év
- Német vagy angol nyelv ismerete A2-B1-szinten, párok esetén elég ha 1 beszél németül
- Saját autó és B kategóriás jogosítvány
- Megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk:

- Fizetési feltételek: 13,30-14,00€ bruttó/óra + 26€ nettó Auslöse/nap + Fahrgeld 0,19€ /km (munkahely-szállás)
- 100 € Heimfahrtgeld/hónap
- Munkáltató által biztosított és teljes mértékig térített szállás a munkavégzés helyén vagy közelében
- Heti 40 óra felett 25-50 % túlóra pótlék
- Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
- Nyugdíj- és betegbiztosítás
- Lehetőség heti előlegre 200€-ig
- Segítségnyújtás a családi pótlék igénylésében
- Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján

Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét, német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu címre
várjuk vagy hívjanak bennünket a  +36 702 362 030 vagy + 421 950 654 464- es telefonszámainkon.
Kapcsolattartó személy: Mgr. Keszeli Annamária