Ugrás a tartalomra

Villanyszerelő állás, kisgép javítás Metzingenben városában

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity europakraft GmbH
phone_android
+497123936970
call
+4971239369741
stefan.koermendi@europakraft.de

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: kiváló fizetés

Metzingeni telephelyünkön részmunkaidőben hegesztőgépek és egyéb elektromos kisgépek valamint kisipari eszközök karbantartására, ki- és visszaszállítására (nyugdíjba vonulás miatt) sürgősen új munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • kisipari gépek, szerszámok és eszközök raktározása, raktár vezetése
  • kisgépek eszközök apró meghibásodásainak javítása (pld. hegesztőgép vízpumpa valamint hűtővíz csere, elektromos gépeknél szénkefe csere, hegesztőpisztolynyak csere, hosszabbítók és testkábelek javítása)
  • hegesztő- és egyéb elektromos szerszámok hibamentes működésének tesztelése
  • hegesztőgépek, orbitális csőfűrészek, szerszámok és egyéb eszközök kiszállítása és visszaszállítása

Követelmények:

  • legalább jó alap szintű német nyelvtudás
  • gépjármű vezetői engedély 3,5t-ig.
  • előnyt jelent a villanyszerelő mester képzettség
  • további előnyt jelent a számítógép kezelői képesség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, lépjen velünk kapcsolatba. Tel: 0049-7123-936 97-41 vagy küldje el pályázatát e-mailben: stefan.koermendi@europakraft.de
Címünk: europakraft GmbH, Reutlinger Strasse 49-53, 72555 Metzingen