Ugrás a tartalomra

Összeszerelő állás München mellett. 20€/óra, + 10€ nettó nap

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity easyconsult
phone_android
+491623084295
call
mark.gaal@easyconsult.eu
info https://www.facebook.com/mark.partner.779

map

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: min20€brutto/óra+10€

home Szállás: nincs

people Párokat vesznek fel? nem

Az Easy Consult munkaerőkölcsönző cég összeszerelő pozícióba munkatársakat keres!
Munkavégzés helye: München környéke (Gilching)
Feladatok:
- Airbus repülőgép alkatrészeinek az összeszerelése
- termékek szegecselése, ragasztása
- minőségellenőrzés
Elvárások:
- erős alapfokú német nyelvtudás
- szakmunkás bizonyítvány mint pl: autószerelő, CNC-s, villanyszerelő, műszerész, lakatos, gépkezelő stb., vagy összeszerelésben szerzett több éves tapasztalat
- megbízhatóság
Fizetés:
- min 20€ brutto/Std+ 10€ netto napidíj (1-es adókategóriában 160 órával számolva min 2350-2400E netto)
- német vagy magyar nyelvű öneletrajzzal a mark.gaal@easyconsult.eu e-mail címen vagy a +49 162 3084295 elérhetőségen