Ugrás a tartalomra

Gyártási Operátor állás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Cynthia GiGroup
phone_android
+36707819979
call
+491622889170
cynthia.salamon@gigroup.com

map

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: 1800-2200€

home Szállás: biztosítanak

people Párokat vesznek fel? igen

Ügyfelünk ajánlata:

  • 2024-es debreceni autógyár nyitásához keresünk munkatársakat, akik első körben Németországban, németországi bejelentéssel szakmai továbbképzésben részesülnek, amelynek időtartama minimum 9 hónap

  • A németországi gyár átvételi lehetőséget nem biztosít. A képzésben részt vett munkatársaknak Debrecenben magasabb pozíciójú állás lehetőséget tudunk kínálni, közvetlen szerződéssel és elsődleges felvétellel

  • Havi béred nettó 1800€-2100€, 1-es adókategóriában!

  • 2 műszakos munkarend, nincsenek pótlékok. Kezdő órabér bruttó 16,87€

  • Reggeles-délutános, hétfőtől – péntekig. Hétvégék - ünnepnapok szabadok

  • Lakhatást biztosítunk az első naptól fogva 2 ágyas szobákban felár ellenében

Téged keresünk ha:

  • Beszélsz minimum A2-es szinten németül. Nincs magyar műszak vezető vagy kapcsolattartó a gyáron belül

  • Érdekelnek cégen belüli továbbképzések, magasabb pozíciók a későbbiekben

  • Képes vagy egy csapathoz hozzájárulni a legmagasabb színvonalú célok közös elérése érdekében

  • Összeszerelési feladatkörben szerzett tapasztalat előny de nem feltétel, ha motivált vagy és jó a kézügyességed, mindent el fogsz tudni sajátítani lépésről lépésre

  • Jelentkezni fényképes Önéletrajzzal

Legfontosabb feladataid lesznek:

  • Együttműködés személygépkocsik gyártásában

  • Szerelvények összeszerelése és az egyes alkatrészek előszerelése

  • A szerelvények és alkatrészek felszerelése a járműre alapos betanítási időszak után

  • A beépített alkatrészek ellenőrzése az abszolút minőségbiztosítás érdekében