Ipari és kapcsolószekrény építő/kötő villanyszerelő állás; 2200€ nettó/hó, ingyen szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Prestigework
phone_android
+421950654464
call
+36702362030
info@prestigework.eu

dns

language Nyelvtudás: haladó

euro_symbol Fizetés: 3000€ bruttó/hó

Tapasztalt villanyszerelőket keresünk németországi hosszútávú munkavégzésre a munkáltató által biztosított és teljes mértekben fizetett szállással.

Kezdés: folytonos egész évben, minden hétfőn

Fő feladataik:

  • Az épületek - lakóházak, intézmények, üzleti helyiségek, termelési helyiségek, ipari létesítmények - villanyszerelési munkái
  • Teljes elektromos hálózat kiépítése
  • Olvasás projekt dokumentáció alapján
  • Különböző berendezések és kapcsolószekrények kábelezése
  • Javítás és felújítás, tűzjelzők, biztonsági berendezések kiépítése
  • Vezetékek csatlakoztatása az elosztókhoz és ipari eszközökhöz
  • Kábelek telepítése és konnektorok, lámpák, esetleg áramelosztók bekötése

Követelmények:

  • Befejezett szakirányú végzettség
  • Munkatapasztalat: min. 2-3 év
  • Német nyelv ismerete A2/B1-es szinten
  • Saját autó és B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bruttó órabér: 10,82€/óra +37€ auslöse/nap + 0,19 €/km
  • Munkáltató által biztosított és teljes mértékig térített  szállás a munkavégzés helyén vagy közelében
  • Heti 40 óra felett 25-50 % túlóra pótlék
  • Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
  • Nyugdíj- és betegbiztosítás
  • Lehetőség heti előlegre 200€-ig
  • Segítségnyújtás a családi pótlék igénylésében
  • Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján

Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét, német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu címre várjuk vagy hívjanak bennünket a +36 702 362 030 vagy + 421 950 654 464- es telefonszámainkon.