Ugrás a tartalomra

Hegesztö állások Németországban

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Zsolt Bandi
phone_android
+4915126559122
z.bandi@kuk-personal.de
info Munkaidöben 8:00-17:00-ig

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 16-19 EUR / óra

HEGESZTÖKET keresünk, német bejelentéssel, hosszútávra FRANKFURT régióba, Hannoverbe, Berlinbe, azonnali kezdéssel, az alábbi munkakörbe:

  • AWI (WIG) hegesztö,
  • MIG/MAG hegesztö

A MUNKÁHOZ A NÈMET NYELV A2 SZINTÜ ISMERETE SZÜKSÉGES

FONTOS, HOGY MEGÉRTSÉK AZ UTASÍTÁSOKAT, ILLETVE HOGY ALAPSZINTEN TUDJANAK KOMMUNIKÁLNI!!!

Elvárások:

- szakirányú végzettség

- releváns tapasztalat

- német A2 -es szintü ismerete!

- kézügyesség, éleslátás, precíz munkavégzés, terhelhetőség

- biztonságos és minőségi munkavégzésre való elhivatottság

- jogosítvány,

- többmüszakos munkarend vállalása (3)

- érvényes minösítés elöny!!!

Amire feltétlen számíthat:

- munkakörtöl, gyakorlattol es nyelvtudastol függöen kezdö

brutto 16-19,- €-ig / óra

- müszakpótlék, fizetett ünnepnapok,

- német bejelentett alkalmazotti munkaviszony

- üzemi munkavégzés azonos helyszínen

- pontos fizetés

- modern munkakörnyezet

- stabil, korrekt es hosszútávú munkahely

- segítünk a beilleszkedésben, a szállás megszerzésében

Fényképes szakmai önéletrajzát bizonyítvánnyal és referenciával

a következő e-mail címre várjuk: z.bandi@kuk-personal.de

Erdeklödni: Bándi Zsolt: +49 15126559122 (munkanapokon hétfötöl péntekig: 8:00 – 17:00)