Szerkezet- illetve géplakatos állás. 2000 - 2400€/hó, Stuttgart környéke, szállás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity tk-personal
phone_android
+49719134539016
lippoy@tkgmbh.de
info lippoy@tkgmbh.de

dns

language Nyelvtudás: haladó

euro_symbol Fizetés: 2000 nettótól

Stuttgart vonzáskörébe keresünk szerkezet- illetve géplakatosokat

Jelenleg  a következő szakmákra várjuk a pályázatokat:

Szerkezet- vagy géplakatos

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kezdő jövedelem (2000 - 2400 nettótól/170 munkaóránál)
  • Elhelyezés egyágyas szobákban (a szállás költsége a munkavállalót terheli 400 Euróig)
  • Németországban hivatalosan bejelentett munka (német nyugdíj, betegbiztosítás)
  • Kedvező munkakörülmények
  • Túlórapótlék, műszakpótlék
  • Ügyintézés, tanácsadás, magyar nyelven

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények a következôk:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább két év hasonló területen szerzett munkatapasztalat a közelmúltban
  • Önálló munkavégzés
  • Német nyelvtudás, legalább haladó (B1-es) szinten
  • Saját gépkocsi előnyt jelent

Amennyiben Ön az alábbiakban  felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot. A fényképes szakmai önéletrajzokat a lippoy@tkgmbh.de e-mail címre várjuk, illetve az esetleges kérdéseit telefonon is felteheti a +49 71 91 345390-16-os számon, munkanapokon 8:00 – 16:00-ig.

Cégünkről az alábbi oldalon talál további információkat: www.tkgmbh.de

Közvetítői díj természetesen nincs!