CO-HEGESZTÖ ÀLLÀS, nyelvtudás nélkül, + egyfős, kultúrált szállás 500 €-ig

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
phone_android
+4915254508120
munka-nemetorszag@randstad.de

dns

language Nyelvtudás: nincs

euro_symbol Fizetés: 1900-2100 €/hó+500€

home Szállás: biztosítanak

people Párokat vesznek fel? nem

CO-HEGESZTÖ ÀLLÀS, nyelvtudás nélkül, havi nettó 1900-2100 € + egyfős, kultúrált szállás 500 €-ig

Partnercégünk számára keresünk 3 fő CO-hegesztőt azonnali kezdéssel, 1 műszakos munkarenddel.
Hosszú távú munkalehetőség, átvételi lehetőséggel.

Nagynevü partnerünk, aki a világ egyik vezető gyártója az innovatív szárítási elválasztó és válogató technológiáknak; üzemeket, modulokat és gépeket tervez, gyárt és telepít nemzetközi ügyfelek telephelyein. Az ömlesztett szilárd anyagok, az újrahasznosítás és az élelmiszeripar fő kompetenciáiban már évek óta a sikeres.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Munkavégzés helye: 89264,  Weißenhorn

Feladatok:
- A szerelvények heftelése
- A varratok előkészítése és befejezése
- Kézi hegesztés (MAG/ TIG)
- Önálló munkavégzés rajzok alapján

 Elvárások:
- több mint 2 éves szakmai tapasztalat
- hegesztő és/vagy lakatos vagy gépszerelő végzettség
- műszaki rajz olvasása
- egészségügyi alkalmasság

Nyelvtudás:
- nem szükséges

Előnyt jelent:
- érvényes MAG (CO), ISO 9606/1 minősítés
- német nyelvtudás
- saját gépjármű

Bérezés:
- havi nettó 1900-2100 € (151,67 munkaórára számolva)
- ingyenes, kultúrált szálláslehetőség vagy szállástámogatás 500 €-ig

Amit biztosítunk:

- határozatlan idejű, teljes munkaidős, németországi bejelentett állás, német egészség- és nyugdíjbiztosítás

- munkaruházat

- 25 nap szabadság az első évben (+ a ledolgozott órák, ún idökonto/Zeitkonto csúsztatása)

- szabadság-, illetve karácsonyi pénz a próbaidő letelte után

- ingyenes, magyar nyelvű, megbízható, személyes tanácsadás ill. segítség adókategória váltáshoz, német családi pótlék ügyintézéshez valamint egyéb hivatalos ügyek intézéséhez

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: